SNOW-na-Levnelyze-160x250px-v01 2

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Skipasy a bonusy zadarmo

SKIPASY A BONUSY ZADARMO

(základné podmienky pre získanie skipasov a bonusov zadarmo nájdete nižsie )

dachsteinlogo-donovaly

 

logo-esplanada

Skipas zadarmo do lyžiarskeho
strediska Dachstein West

Skipas zadarmo do lyžiarskeho
strediska PARK SNOW Donovaly

Lístok na bobovú dráhu
Zábavný park Esplanada

   
logo-harrachovmon zima NOVE 130rejdice final

Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Harrachov

Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Monínec

Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Rejdice

   
premyslov

orawka

 

u-steni

Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Přemyslov

Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Orawka

Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska U Steni

   
mon leto NOVE 130logo-harrachov-cardlogo-donovaly
Lístok na lanovku v stredisku Monínec

HARRACHOV CARD

Lístok na lanovku v stredisku PARK SNOW Donovaly

   
logo-harrachov 

 

 

Lístok na lanovku v stredisku Harrachov

  
   

 

ZÁKLADNÉ PODMIENKY PRE ZÍSKANIE SKIPASOV ZADARMO AJ ĎALŠÍCH BONUSOV ZADARMO PLATNÉ PRE VŠETKY LYŽIARSKE STREDISKÁ AJ ĎALŠIE TYPY BONUSOV

  • Každý zákazník, ktorý na základe jednej objednávky nakúpi tovar v minimálnej hodnote 80 €, má nárok na získanie jednodňových skipasov* zadarmo do všetkých vyššie uvedených lyžiarskych stredísk. Ak sa jedná o bonusy iného typu než skipasy, môže byť minimálna hodnota objednávky pre ich získanie iná (spravidla nižšia) a je uvedená vždy v podmienkach pre ich získanie.

  • Do každého lyžiarskeho strediska môže zákazník získať maximálne jeden jednodňový skipas*.

  • Skipasy zdarma je možné získať iba za jeden nákup v min. hodnote 80 € v období od 1. septembra do 31. marca. V prípade opakovaných nákupov v priebehu tohto obdobia nemá zákazník nárok na opätovné získanie skipasov zadarmo.

  • Ďalším predpokladom pre získanie skipasov zdarma je potvrdenie záujmu zákazníka vložením mena a priezviska osoby, ktorá bude skipas čerpať, do príslušného poľa s označením lyžiarskeho areálu v objednávkovom formulári.

  • Zákazníkovi, ktorý je oprávnený na získanie skipasu zadarmo a prejavil svoj záujem v objednávke, bude po uhradení nákupu zaslaná emailom faktúra spoločne s unikátnymi vouchermi** od prevádzkovateľa eshopu Eski.sk. Podmienky na využitie - výmenu za skipasy týchto unikátnych voucherov** sú k dispozícii v prezentáciách jednotlivých lyžiarskych areálov - viď vyššie uvedené odkazy.

  • Vyššie uvedené podmienky platia aj pre bonusy iného typu než skipasy, ak nie je v podrobných podmienkach pre ich získanie a využitie uvedené inak. Tieto podrobné podmienky sú k dispozícii vyššie po rozkliknutí log jednotlivých poskytovateľov bonusov.

Ďalšie a špecifické podmienky na získanie skipasov zdarma a podmienky na využitie a vyzdvihnutie skipasov zadarmo v lyžiarskych areáloch sú uvedené v prezentáciách jednotlivých lyžiarskych areálov, ktoré sa zobrazia po rozkliknutí vyššie uvedených log.

* Okrem lyžiarskeho strediska Orawka, kde má zákazník nárok na získanie 1 skipasu na 10 jázd.
** Voucher na Dachstein West obsahuje unikátny kód pre registráciu bezplatného skipasu na webe www.dachstein.at/levnelyze