skipasy web 2014-2015 160x600 SK

Telefonické objednávky a informácie o tovaru

+421 412 028 961

Poradenstvo:+420 724 302 507

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Skipasy a bonusy zadarmo

SKIPASY A BONUSY ZADARMO

(základné podmienky pre získanie skipasov a bonusov zadarmo nájdete nižsie )

dachsteinlogo-donovalylogo-harrachov-card

Skipas zadarmo do lyžiarskeho
strediska Dachstein West

Skipas zadarmo do lyžiarskeho
strediska PARK SNOW Donovaly

HARRACHOV CARD

   
premyslovlogo-harrachovmoninec

Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Přemyslov

Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Harrachov

Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Monínec

   
opalisko finalrejdice final

orawka

Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Opalisko

Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Rejdice

Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Orawka

   
u-stenilogo-harrachov logo-donovaly

Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska U Steni

Lístok na lanovku v stredisku Harrachov

AKCIA UKONČENÁ

 Lístok na lanovku v stredisku PARK SNOW Donovaly

AKCIA UKONČENÁ

 

 

 

 

 

logo-moninec
 

logo-dachstein-salzkammergut

   

 Lístok na lanovku v stredisku Monínec

AKCIA UKONČENÁ

 Salzkammergut Card a pantofle Flip-Flops

AKCIA UKONČENÁ

   

 

ZÁKLADNÉ PODMIENKY PRE ZÍSKANIE SKIPASOV ZADARMO AJ ĎALŠÍCH BONUSOV ZADARMO PLATNÉ PRE VŠETKY LYŽIARSKE STREDISKÁ AJ ĎALŠIE TYPY BONUSOV

  • Každý zákazník, ktorý na základe jednej objednávky nakúpi tovar v minimálnej hodnote 80 €, má nárok na získanie jednodňových skipasov* zadarmo do všetkých vyššie uvedených lyžiarskych stredísk. Ak sa jedná o bonusy iného typu než skipasy, môže byť minimálna hodnota objednávky pre ich získanie iná (spravidla nižšia) a je uvedená vždy v podmienkach pre ich získanie.

  • Do každého lyžiarskeho strediska môže zákazník získať maximálne jeden jednodňový skipas*.

  • Skipasy zdarma je možné získať iba za jeden nákup v min. hodnote 80 € v období od 1. septembra do 31. marca. V prípade opakovaných nákupov v priebehu tohto obdobia nemá zákazník nárok na opätovné získanie skipasov zadarmo.

  • Ďalším predpokladom pre získanie skipasov zdarma je potvrdenie záujmu zákazníka vložením mena a priezviska osoby, ktorá bude skipas čerpať, do príslušného poľa s označením lyžiarskeho areálu v objednávkovom formulári.

  • Zákazníkovi, ktorý je oprávnený na získanie skipasu zadarmo a prejavil svoj záujem v objednávke, bude po uhradení nákupu zaslaná emailom faktúra spoločne s unikátnymi vouchermi** od prevádzkovateľa eshopu Eski.sk. Podmienky na využitie - výmenu za skipasy týchto unikátnych voucherov** sú k dispozícii v prezentáciách jednotlivých lyžiarskych areálov - viď vyššie uvedené odkazy.

  • Vyššie uvedené podmienky platia aj pre bonusy iného typu než skipasy, ak nie je v podrobných podmienkach pre ich získanie a využitie uvedené inak. Tieto podrobné podmienky sú k dispozícii vyššie po rozkliknutí log jednotlivých poskytovateľov bonusov.

Ďalšie a špecifické podmienky na získanie skipasov zdarma a podmienky na využitie a vyzdvihnutie skipasov zadarmo v lyžiarskych areáloch sú uvedené v prezentáciách jednotlivých lyžiarskych areálov, ktoré sa zobrazia po rozkliknutí vyššie uvedených log.

* Okrem lyžiarskeho strediska Orawka, kde má zákazník nárok na získanie 1 skipasu na 10 jázd.
** Voucher na Dachstein West obsahuje unikátny kód pre registráciu bezplatného skipasu na webe www.dachstein.at/levnelyze