skipasy web 2013-2014 SK

Telefonické objednávky a informácie o tovaru

+421 412 028 961
+420 724 302 507

Skipasy zadarmo

SKIPASY ZADARMO

PRE ZIMNÚ SEZÓNU 2013/2014 BOLA AKCIA UKONČENÁ

(základné podmienky pre získanie skipasov zadarmo nájdete nižsie )

dachstein park snow donovaly kubinska hola 2013
Skipas zadarmo do lyžiarskeho
strediska Dachstein West
 Skipas zadarmo do lyžiarskeho
strediska PARK SNOW Donovaly
 Skipas zadarmo do lyžiarskeho
strediska Kubínská hoľa
     
premyslov logo-harrachov moninec
Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Přemyslov    
Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Harrachov    
Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Monínec
     
orawka u-steni  
Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Orawka Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska U Steni  

 

ZÁKLADNÉ PODMIENKY PRE ZÍSKANIE SKIPASOV ZADARMO AJ ĎALŠÍCH DARČEKOV ZADARMO PLATNÉ PRE VŠETKY LYŽIARSKE STREDISKÁ AJ ĎALŠIE TYPY DARČEKOV

  • Každý zákazník, ktorý na základe jednej objednávky nakúpi tovar v minimálnej hodnote 80 €, má nárok na získanie jednodňových skipasov* zadarmo do všetkých vyššie uvedených lyžiarskych stredísk. Ak sa jedná o darčeky iného typu než skipasy, môže byť minimálna hodnota objednávky pre ich získanie iná (spravidla nižšia) a je uvedená vždy v podmienkach pre ich získanie.

  • Do každého lyžiarskeho strediska môže zákazník získať maximálne jeden jednodňový skipas*.

  • Skipasy zdarma je možné získať iba za jeden nákup v min. hodnote 80 € v období od 1. septembra do 31. marca. V prípade opakovaných nákupov v priebehu tohto obdobia nemá zákazník nárok na opätovné získanie skipasov zadarmo.

  • Ďalším predpokladom pre získanie skipasov zdarma je potvrdenie záujmu zákazníka vložením mena a priezviska osoby, ktorá bude skipas čerpať, do príslušného poľa s označením lyžiarskeho areálu v objednávkovom formulári.

  • Zákazníkovi, ktorý je oprávnený na získanie skipasu zadarmo a prejavil svoj záujem v objednávke, bude po uhradení nákupu zaslaná emailom faktúra spoločne s unikátnymi vouchermi** od prevádzkovateľa eshopu Eski.sk. Podmienky na využitie - výmenu za skipasy týchto unikátnych voucherov** sú k dispozícii v prezentáciách jednotlivých lyžiarskych areálov - viď vyššie uvedené odkazy.

  • Vyššie uvedené podmienky platia aj pre darčeky iného typu než skipasy, ak nie je v podrobných podmienkach pre ich získanie a využitie uvedené inak. Tieto podrobné podmienky sú k dispozícii vyššie po rozkliknutí log jednotlivých poskytovateľov darčekov.

Ďalšie a špecifické podmienky na získanie skipasov zdarma a podmienky na využitie a vyzdvihnutie skipasov zadarmo v lyžiarskych areáloch sú uvedené v prezentáciách jednotlivých lyžiarskych areálov, ktoré sa zobrazia po rozkliknutí vyššie uvedených log.

* Okrem lyžiarskeho strediska Orawka, kde má zákazník nárok na získanie 1 skipasu na 10 jázd.
** Voucher na Dachstein West obsahuje unikátny kód pre registráciu bezplatného skipasu na webe www.dachstein.at/levnelyze

background