CZ SK PL
Skipasy zadarmo
Získajte zadarmo skipasy pri svojej objednávke nad 80,- € Viac
Doručenie zadarmo
Doručenie zadarmo od 200,- € Viac
Darčeky
Máme darček aj pre teba Viac

Juniorský set Rossignol Minions

Zľava 24%
360,- €
275,- €
Vr. DPH, plus poštovné

Rossignol Minions

Juniorske zjazdové lyže ROSSIGNOL Minions - model 2016/2017

Lyže Minions v krásnych hravých farbách, určené skôr pre chlapcov. Sú obohatené o zábavnú grafiku inšpirovanú filmom Mimoni.

Minions sú ľahké juniorské twin tip lyže pre budúcich freeskierov. Vďaka DuraCap konštrukcii a kompozitovému jadru sa zvyšuje životnosť a schopnosť reakcie, majú progresívny flex vhodný pre prvé lyže začínajúcich malých lyžiarov.

Vyvinuté v spolupráci s vysoko uznávaným programom Terrain Based Learning™, vďaka ktorému je učenie sa lyžovať jednoduchšie a zábavnejšie.

Špeciálne navrhnutý rocker profil umožňuje využiť meniaci sa terén vo svoj prospech, vďaka čomu je výučba lyžovania intuitívnejšia a zlepšenie sa dostaví skôr.

Vďaka tej správnej zmesi rocker na koncoch, tradičnému priehybu pod viazaním a nízkej hmotnosti konštrukcie sú aj tí najmenší lyžiari schopní lyže ovládať a kontrolovať, čím získavajú bohaté skúsenosti na snehu.

  • Rádius: 11m/128cm

40% Park / 60% All-Mountain

Katalóg ROSSIGNOL 2016/2017:

ISSUU 0/33683701

 

  • Duracap
  • Auto Turn Rocker
  • 3D Top Sheet

Rossignol Minions JR

Juniorské zjazdové palice ROSSIGNOL Minions - model 2016/2017

Minions Jr sú úplne nové, ľahké palice z alumínia so zaujímavým hravým dizajnom. Palice majú menšiu rukoväť ktorá je prispôsobená pre detské ruky.

  • Dĺžky: 70-105/5cm

  • Aluminium Dural

Montáž viazania

Montáž zjazdového viazania

Ak zvolíte túto službu, nainštalujeme viazanie na Vami zakúpené lyže. Do nasledujúcich polí je potom nutné uviesť ešte veľkosť vonkajšieho rozmeru topánky v milimetroch a váhu lyžiara. Vonkajším rozmerom topánky sa rozumie dĺžka skeletu (podrážky), ktorá je uvedená vždy na bočnej strane podrážky alebo výnimočne aj na zadnej strane podrážky alebo spodnej (nášľapnej) časti. Iba v prípade montáže bežeckého viazania udať rozmer topánky v UK.

Montáž bežeckého viazania

Ak zvolíte túto službu, nainštalujeme viazanie na Vami zakúpené bežecké lyže. Pre tento účel je potrebné v ďalšom poli uviesť veľkosť vašej topánky v UK veľkostiach.


Video