CZ SK PL
Skipasy zadarmo
Získajte zadarmo skipasy pri svojej objednávke nad 80,- € Viac
Doručenie zadarmo
Doručenie zadarmo od 200,- € Viac
Darčeky
Máme darček aj pre teba Viac

Juniorský set Völkl Racetiger red

Zľava 19%
454,- €
370,- €
Vr. DPH, plus poštovné

Völkl Speedstick Junior

Zjazdové palice Völkl Speedstick Junior - 2016/2017

Palice určené pre juniorov, ktoré kvalitou nezaostávajú za palicami pre dospelých. Skvelá voľba, ako vybaviť svoje deti.


Dalbello DRS 70 JR

Detské a juniorské zjazdové topánky Dalbello DRS 70

Ideálne športové zjazdové topánky pre malých lyžiarov, ktorí svoje lyže dobre ovládajú.

Model DRS 70 je odvodený od závodného radu topánok pre dospelých, preto ponúka veľkú porciu výkonu. Zároveň je, vďaka anatomicky skvele tvarovanému skeletu a vnútornej topánke, veľmi pohodlný. Pre dokonalé prispôsobenie nohe malého lyžiara či lyžiarky je vybavený štyrmi hliníkovými prackami s mikroposuvom a 25 mm širokým velcro pásikom.

 


Montáž viazania

Montáž zjazdového viazania

Ak zvolíte túto službu, nainštalujeme viazanie na Vami zakúpené lyže. Do nasledujúcich polí je potom nutné uviesť ešte veľkosť vonkajšieho rozmeru topánky v milimetroch a váhu lyžiara. Vonkajším rozmerom topánky sa rozumie dĺžka skeletu (podrážky), ktorá je uvedená vždy na bočnej strane podrážky alebo výnimočne aj na zadnej strane podrážky alebo spodnej (nášľapnej) časti. Iba v prípade montáže bežeckého viazania udať rozmer topánky v UK.

Montáž bežeckého viazania

Ak zvolíte túto službu, nainštalujeme viazanie na Vami zakúpené bežecké lyže. Pre tento účel je potrebné v ďalšom poli uviesť veľkosť vašej topánky v UK veľkostiach.


Video