CZ SK PL
Skipasy zadarmo
Získajte zadarmo skipasy pri svojej objednávke nad 80,- € Viac
Doručenie zadarmo
Doručenie zadarmo od 200,- € Viac
Darčeky
Máme darček aj pre teba Viac

Halti Team 2014 W

Halti
TipZľava
Delivery
Varianty označené dostupnosťou: skladom (1-2 dni) doručíme do 2 pracovných dní
Zľava 62%
391,- €
150,- €
Vr. DPH, plus poštovné
Farba  Čas dodania
veľkosť 

Dámska zimná bunda Halti TEAM 2014 pre zjazdové lyžovanie

Luxusný kúsok športového oblečenia. Model, ktorý strihom a vybavením vychádza z kolekcie oblečenia pre fínsku reprezentáciu. Oproti tímovému oblečenie však prináša elegantný a moderný štýl lyžiarskeho oblečenia. S vysokou priedušnosťou pre intenzívne, dynamické lyžovanie, kedy sú vysoká rýchlosť a skvelé výkony samozrejmosťou.

 

materiál

DrymaxX Ultimate TS Stretch

Nepremokavý, vetru-odolný, priedušný, testovaný. Základ materiálu DrymaxX tvorí hydrofilná, súvislá membrána, ktorá zabraňuje preniknutiu kvapalnej vody (smerom dovnútra - k telu) a zároveň zaisťuje skvelú priedušnosť (smerom von - od tela). Transport vlhkosti (priedušnosť) prebieha na základe fyzicko-chemického procesu (difúzie). Vlhkosť tak prestupuje skrz membránu von, kde z vonkajšej vrstvy dochádza k jej odparovaniu. Oproti poréznym membránam nedochádza u DrymaxX membrány k zaneseniu pórov a straty priedušnosti. Stabilná priedušnosť a pozvoľné odparovanie predurčuje DrymaxX materiál pre použitie predovšetkým pri výrobe zimného športového a lyžiarskeho oblečenia. Ďalším nevyhnutným faktorom pre nepremokavosť lyžiarskeho oblečenia Halti je kvalita a spracovanie švov. Všetky švy tvoriace spojenie materiálu DrymaxX sú chránené špeciálnou páskou. Podlepenie švov tak vylučuje akúkoľvek možnosť preniknutiu vody dovnútra. Vrecká, zipsy a ventilačné otvory sú tiež navrhované tak, aby nepustili vlhkosť dovnútra. Vtkané elastické vlákna do štruktúry materiálu zaisťujú jeho natiahnutie až o 20%. Strečový materiál je zárukou skvele padnúceho oblečenia a maximálneho pohodlia pri jeho nosení.

 

izolácia

DuPont Comfot Max Classic 80

izolácia s viac-vrstevnatou štruktúrou charakterizovaná skvelými hodnotami a veľmi nízkou hmotnosťou. High-tech materiál tvorí 4 - 5 x viac vrstiev ako u obvyklých výplní, pričom každá vrstva má hmotnosť len 5 - 10 g / m2. Viac-vrstevnost a neuveriteľná ľahkosť materiálu sú zárukou skvelých funkčných výsledkov materiálu.

 

vodný stĺpec

15000 mm

 

priedušnosť

20000 g / m2 za 24h

 

technické detaily

odopínateľný bedrový pás
handrička na okuliare
Lycra vnútorné manžety
ventilácia
nepremokavé zipsy
vrecko na skipas

Zaradenie produktu

Pre koho: Dámske

Technický popis

  • Prodyšnost (g/m2 za 24h
    20000 g/m2 za 24h
  • Vodní sloupec (mm)
    10000 mm
  • Materiál
    DrymaxX Ultimate TS Stretch

Zákazníci taktiež kúpili tieto produkty

TipZľava
Delivery
  205,- €   133,- €
Zľava
  16,- €   9,- €
  40,- €   36,- €
  19,- €   18,- €
Nový
  35,- €   31,- €
Nový
Nový
Nový
  33,- €   32,- €