CZ SK PL
Skipasy zadarmo
Získajte zadarmo skipasy pri svojej objednávke nad 80,- € Viac
Doručenie zadarmo
Doručenie zadarmo od 600,- € Viac
Darčeky
Máme darček aj pre teba Viac

Skipasy a darčeky zadarmo

(základné podmienky pre získanie skipasov a bonusov zadarmo nájdete nižsie )

dachstein logo-donovaly

helma

Skipas zadarmo do lyžiarskeho
strediska Dachstein West
Skipas zadarmo do lyžiarskeho
strediska PARK SNOW Donovaly
Cyklistické prilby zadarmo
logo-harrachov mon zima NOVE 130 Bežecké lyže
Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Harrachov Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Monínec Bežecké lyže zadarmo
Ramzova Králičák Detske lyžiarske okuliare
Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Ramzová Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska SKI Kraličák Detske lyžiarske okuliare zadarmo
rejdice final rejdice final Palice zadarmo
Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Miroslav - Lipová Lázně Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Rejdice Palice zadarmo
orawka u-steni logo-harrachov-card
Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska Orawka Skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska U Steni Harrachov card
  logo-harrachov logo-donovaly
  Lístok na lanovku v stredisku Harrachov Lístok na lanovku v stredisku PARK SNOW Donovaly
logo-esplanada mon leto NOVE 130 Donovalkovo
Lístok na bobovú dráhu
Zábavný park Esplanada
Lístok na lanovku v stredisku Monínec Vstupenka do hlavného mesta detí v stredisku
Donovalkova

ZÁKLADNÉ PODMIENKY PRE ZÍSKANIE SKIPASOV ZADARMO AJ ĎALŠÍCH BONUSOV ZADARMO PLATNÉ PRE VŠETKY LYŽIARSKE STREDISKÁ AJ ĎALŠIE TYPY BONUSOV

  • Každý zákazník, ktorý na základe jednej objednávky nakúpi tovar v minimálnej hodnote 80 €, má nárok na získanie jednodňových skipasov* zadarmo do všetkých vyššie uvedených lyžiarskych stredísk. Ak sa jedná o bonusy iného typu než skipasy, môže byť minimálna hodnota objednávky pre ich získanie iná (spravidla nižšia) a je uvedená vždy v podmienkach pre ich získanie.

  • Do každého lyžiarskeho strediska môže zákazník získať maximálne jeden jednodňový skipas*.

  • Skipasy zdarma je možné získať iba za jeden nákup v min. hodnote 80 € v období od 1. septembra do 31. marca. V prípade opakovaných nákupov v priebehu tohto obdobia nemá zákazník nárok na opätovné získanie skipasov zadarmo.

  • Ďalším predpokladom pre získanie skipasov zdarma je potvrdenie záujmu zákazníka vložením mena a priezviska osoby, ktorá bude skipas čerpať, do príslušného poľa s označením lyžiarskeho areálu v objednávkovom formulári.

  • Zákazníkovi, ktorý je oprávnený na získanie skipasu zadarmo a prejavil svoj záujem v objednávke, bude po uhradení nákupu zaslaná emailom faktúra spoločne s unikátnymi vouchermi** od prevádzkovateľa eshopu Eski.sk. Podmienky na využitie - výmenu za skipasy týchto unikátnych voucherov** sú k dispozícii v prezentáciách jednotlivých lyžiarskych areálov - viď vyššie uvedené odkazy.

  • Vyššie uvedené podmienky platia aj pre bonusy iného typu než skipasy, ak nie je v podrobných podmienkach pre ich získanie a využitie uvedené inak. Tieto podrobné podmienky sú k dispozícii vyššie po rozkliknutí log jednotlivých poskytovateľov bonusov.
     

Ďalšie a špecifické podmienky na získanie skipasov zdarma a podmienky na využitie a vyzdvihnutie skipasov zadarmo v lyžiarskych areáloch sú uvedené v prezentáciách jednotlivých lyžiarskych areálov, ktoré sa zobrazia po rozkliknutí vyššie uvedených log.

* Okrem lyžiarskeho strediska Orawka, kde má zákazník nárok na získanie 1 skipasu na 10 jázd.
** Voucher na Dachstein West obsahuje unikátny kód pre registráciu bezplatného skipasu na webe https://www.dachstein.at/levnelyze