CZ SK PL
Skipasy zadarmo
Získajte zadarmo skipasy pri svojej objednávke nad 80,- € Viac
Doručenie zadarmo
Doručenie zadarmo od 600,- € Viac
Darčeky
Máme darček aj pre teba Viac
Bottecchia

Bottecchia

BOTTECCHIA. Unikátní požitek z jízdy.

Bottecchia je talianska spoločnosť vyrábajúca bicykle a ponúkajúci kompletný sortiment od pretekárskych modelov pre profesionálov až po elegantné kolesá navrhnutá pre každodenné využitie v meste, od MTB celoodpružených kolies cez trekkingové a cyklokrosové bicykle až po radu elektrobicyklov, ktoré napĺňajú predstavu o ekologickom premiestňovaní. Bicykle Bottecchia sa vyrábajú v rôznych farbách a modeloch, ale medzi stále najoceňovanejšie patria cestné bicykle. Všetky modely tejto značky v sebe odrážajú vášeň pre cyklistiku, lásku k móde, taliansky dizajn a tradíciu, ktorá sa buduje už viac ako 100 rokov spolu s vycibrenými, elegantnými a vysoko výkonnými bicyklami.

Pred viac ako 100 rokmi sa zrodila značka, ktorá vychádzala z úspechov jedného cestného cyklistu. Jednalo sa o Ottavia Bottecchia, ktorý je teraz skutočnou legendou cyklistického sveta. V roku 1924 vstúpil do histórie, keď ako prvý Talian vyhral Tour de France. Korunoval tak svoje úspechy a talianskej cyklistike priniesol obrovskú prestíž po celom svete. V roku 1909 ako jeden z prvých objavil talent tohto mladého jazdca výrobcu a opravár bicyklov Teodoro Carnielli, ktorý bol prezidentom miestnej cyklistickej asociácie. Ten sa rozhodol vyrábať bicykle s menom Bottecchia a vznikla značka, ktorá funguje do dnes.

Profesionálna výroba, tie najlepšie materiály a inovatívne technológie sú zárukou produktov spoločnosti Bottecchia. Všetky bicykle značky Bottecchia sú projektované a navrhované v v talianskych Benátkach. Tým zaisťujú vysokú kvalitu a výkon každého typu rámu a tiež umožňujú efektívnu kontrolu kvality a prispôsobenie presne podľa požiadaviek zákazníka.
Spoločnosť Bottecchia fu

nguje vedľa profesionálnych športovcov svojich tímov, venuje pozornosť každému detailu a chce vám dať ešte viac: inováciu, silu a srdce. Za každým bicyklom sú ľudia, ktorí veria vo vízii firmy a tvrdo pracujú, aby všetkým svojim zákazníkom poskytli naozaj jedinečný zážitok.

Vyberte si z našej širokej ponuky bicyklov Bottecchia. Okrem cestných bicyklov vás prekvapí aj ponuka bicyklov do mesta, skladacie bicykle, trekingové bicykle, ale aj MTB hardtaily alebo detské bicykle pre tých úplne najmenších.