CZ SK PL
Skipasy zadarmo
Získajte zadarmo skipasy pri svojej objednávke nad 80,- € Viac
Doručenie zadarmo
Doručenie zadarmo od 600,- € Viac
Darčeky
Máme darček aj pre teba Viac

Podmienky pre získanie a využitie jednodňového skipasu do lyžiarskeho strediska Ski Kraličák zadarmo

(ďalej tiež skipasu zadarmo)

 1. Každý zákazník obchodu Eski.sk, ktorý uhradil svoj nákup a potvrdil svoj záujem o skipas zdarma v objednávkovom formulári, získava nárok na jeden jednodňový skipas do lyžiarskeho strediska SKI Kraličák - Hynčice pod Sušinou a Stříbrnice na zimnú sezónu 2018/2019 zdarma.
   
 2. Minimálna hodnota jedného nákupu oprávňujúceho k získaniu nároku na skipas zdarma je 80,- €.
   
 3. Nárok na získanie skipasu zadarmo vzniká zákazníkovi len raz za zimnú sezónu 2018/2019. V prípade opakovaných nákupov rovnakého zákazníka v priebehu zimnej sezóny 2018/2019 nie je tento zákazník oprávnený požadovať vydanie skipasu zadarmo, resp. zákazník je priamo povinný upozorniť v objednávkovom formulári alebo emailom, že skipas zadarmo do lyžiarskeho strediska SKI Kraličák za nákup na www.eski.sk v sezóne 2018/2019 už raz získal.
  Prevádzkovateľ eshopu si pre účely tejto akcie vyhradzuje právo odmietnuť nárok na získanie skipasu zadarmo zákazníkovi, ktorého niektoré údaje v objednávke (napr. adresa bydliska / sídla alebo dodacia adresa alebo emailová adresa alebo telefónne číslo) vykazujú zhodu s inou objednávkou iného zákazníka, ktorý už vo rovnakej sezóne skipas zadarmo získal alebo zákazníkovi, u ktorého objednávky bude mať podozrenie, že táto bola rozdelená na viac objednávok iba za účelom získania skipasov zadarmo.
   
 4. Zákazník, ktorý je oprávnený na získanie skipasu zdarma, obdrží po uhradení nákupu spoločne s dodávkou tovaru i unikátny voucher od prevádzkovateľa eshopu Eski.sk. Tento voucher spolu s osobným dokladom (občiansky preukaz, pas, eventuálne iný úradný doklad s fotografiou) a faktúrou za nákup na www.eski.sk , ku ktorému bol príslušný voucher na skipas zdarma vydaný, predloží zákazník v priebehu zimnej sezóny 2018/2019 v pokladni lyžiarskeho strediska SKI Kraličák. Oproti následnému odovzdaniu voucheru mu bude v pokladni vydaný jednodňový skipas zdarma do lyžiarskeho strediska SKI Kraličák. Upozorňujeme na správne zadanie mena a priezviska osoby, ktorá bude skipas zdarma čerpať, v objednávkovom formulári na www.eski.sk , pretože tie budú následne vytlačené na voucheri a meno a priezvisko na voucheri sa musí zhodovať s osobnými údajmi na predloženom osobnom doklade s fotografiou v pokladni lyžiarskeho areálu SKI Kraličák.
   
 5. Vygenerovaný voucher aj následne získaný skipas sú neprenosné a sú platné iba v zimnej sezóne 2018/2019.
   
 6. Nárok na skipas zdarma, vygenerovaný voucher na skipas zdarma i na jeho základe získaný skipas nie je možné vyplatiť v hotovosti či inak refundovať.
   
 7. Vymáhanie nároku na skipas zdarma, voucheru na skipas zdarma aj skipas zdarma do lyžiarskeho strediska SKI Kraličák právnou cestou je vylúčené.
   
 8. Platnosť akcie do 31. 3. 2019 alebo do odvolania. Prevádzkovateľ eshopu Levnelyze.cz si vyhradzuje právo ukončiť akciu kedykoľvek predčasne, a to vrátane ukončenia platnosti už vydaných voucherov na skipasy zadarmo bez nároku na akúkoľvek náhradu. Informácie o predčasnom ukončení akcie alebo aj platnosti už vydaných voucherov na skipasy zadarmo bude uverejnená výhradne na internetovej stránke eshopu Levnelyze.cz.
   
 9. Prevádzkovateľ eshopu si vyhradzuje právo odmietnuť nárok na získanie skipasu zadarmo jednotlivému konkrétnemu zákazníkovi, a to aj bez udania dôvodu a nároku na akúkoľvek náhradu.